موسسه آموزش های حرفه ای کسب ناب

موسسه آموزش های حرفه ای کسب ناب با تجربه ای چندین ساله در حوزه آموزش های تخصصی توسط فارغ التحصیلان موفق دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران راه اندازی شد.

این موسسه کار خود را در سال ۹۲ به عنوان کارگروه بازرگانی و بازاریابی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران آغاز کرده و در طی ۳ سال فعالیت خود موفق به آموزش بیش از ۱۷۰۰ نفر از مدیران، کارشناسان و علاقمندان به حوزه های مدیریت، بازاریابی، تبلیغات و بازرگانی شد.

تیم مدیریت کسب ناب همچنین موفق به طراحی و برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات (MADEX) دانشکده مدیریت دانشگاه تهران شد.

از ابتدای سال ۹۶ موسسه آموزش های حرفه ای کسب ناب از برند خود رو نمایی کرده و به طور مستقل و با همکاری فارغ التحصیلان موفق دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران و سایر مدیران و اساتید حرفه ای داخلی و بین المللی به فعالیت خود ادامه می دهد.

موسسه کسب ناب سعی دارد خلاء مهارت های حرفه ای و کاربردی در کشور را با طراحی برنامه های آموزشی حرفه ای و کاربردی و با حضور اساتید و مدیران با تجربه داخلی و بین المللی به خوبی پر کند.

راهبرد اصلی این موسسه همان طور که در برند آن متبلور است طراحی آموزش های حرفه ای ناب (با کیفیت) است. این موسسه تمام تلاش خود را انجام می دهد آموزش هایی طراحی کند که نیاز واقعی افراد جامعه و کسب و کارها بوده تا بتواند نقش کوچکی در رشد و شکوفایی آنها داشته باشد.

نمایشگاه های علمی
موسسه کسب ناب با توجه به تجربه و سوابق خود در برگزاری رویدادها و نمایشگاه های علمی و با توجه به نیاز جامعه، اقدام به برگزاری نمایشگاه های علمی می کند. نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات (MADEX2015) در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از سوابق درخشان تیم مدیریت کسب ناب می باشد.
فعالیت های مشاوره ای
پس از طراحی آموزش های تخصصی، کسب و کارها در برخی از حوزه ها نیاز به مشاوره های حرفه ای دارند. موسسه کسب ناب با بهره گیری از مشاوران حرفه ای، کسب و کارها را در این زمینه نیز یاری می رساند. مشاوره می تواند به تنهایی یا به صورت ترکیبی از مشاوره، آموزش و پژوهش صورت پذیرد.
طراحی و برگزاری برنامه های آموزشی تخصصی و کابردی
موسسه کسب ناب با توجه به نیاز واقعی جامعه و کسب و کارها اقدام به طراحی و برگزاری برنامه های آموزشی تخصصی و کاربردی می کند. این برنامه های آموزشی با حضور مدیران و اساتید با تجربه و حرفه ای برگزار می گردد.
همکاری با اساتید و مدیران حرفه ای
کسب ناب این فرصت را برای اساتید و مدیران حرفه ای فراهم کرده که بتوانند مباحث علمی و تجربیات خود را از بستر موسسه کسب ناب در اختیار علاقمندان قرار دهند. اساتید و مدیران حرفه ای می توانند از تجربه موسسه کسب ناب در طراحی و برگزاری برنامه های آموزشی استفاده کرده و با همکاری این موسسه برنامه های آموزشی خود را طراحی، بازاریابی و اجرا کنند.
انتشارات
موسسه کسب ناب در تلاش است، محتواهای تخصصی و کاربردی مورد نیاز جامعه و کسب و کارها را به صورت مکتوب و به صورت دیجیتال منتشر نماید.
فعالیت های پژوهشی
موسسه کسب ناب در ادامه فعالیت های آموزشی خود و با توجه به نیازهای کسب و کارهای ایران و پروژه های پیشنهادی فعالیت های پژوهشی خود را دنبال می کند. فعالیت های پژوهشی با همکاری اساتید، مدیران و محققان انجام می شود.