موسسه آرمان ناب مدیریت (کسب ناب)

موسسه آرمان ناب مدیریت (کسب ناب) با تجربه ای چندین ساله در حوزه آموزش های تخصصی در حوزه کسب و کار در دانشگاه صنعتی شریف و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و با بکارگیری اساتید، مشاوران و مدیران حرفه ای داخلی و بین المللی فعالیت می کند. تیم مدیریت کسب ناب در طول فعالیت حرفه ای خود با عنوان های؛ گروه مدیریت و مهندسی صنایع در پژوهشکده شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف و کارگروه بازرگانی و بازاریابی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران فعالیت داشته است. این تیم همچنین طراح و برگزار کننده اولین نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات (MADEX) دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بوده است.
آقای سید مهدی ابطحی مدیر عامل کسب ناب، سه سال مدیر کارگروه بازرگانی و بازاریابی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بوده و در حال حاضر نیز دبیر کمیته سخنرانی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف می باشند.

انتشارات
موسسه آرمان ناب مدیریت (کسب ناب) در تلاش است، محتواهای علمی مناسب با نیاز جامعه و در راستای ثروت آفرینی پاک را چه به صورت مکتوب و چه به صورت دیجیتال منتشر نماید.
فعالیت های پژوهشی
موسسه آرمان ناب مدیریت (کسب ناب) با توجه به نیازهای کسب و کارهای ایران و پروژه های پیشنهادی فعالیت های پژوهشی خود را دنبال می کند. فعالیت های پژوهشی با همکاری اساتید، مدیران و محققان انجام می شود.
برگزاری برنامه های آموزشی
کسب ناب با توجه به نیاز واقعی جامعه و کسب و کارها اقدام به طراحی و برگزاری برنامه های آموزشی حرفه ای و تخصصی می کند. این آموزش ها عمدتا در حوزه بازاریابی و بازرگانی است.
دعوت از اساتید
در فرایند آموزش و پژوهش اساتید معمولا به جنبه های علمی تدریس علاقمند هستند و فرصت برای معرفی برنامه های آموزشی و اجرای آن ندارند. کسب ناب این فرصت را برای اساتید و مدیران فراهم کرده که بتوانند مباحث علمی و تجربیات خود را از بستر کسب ناب در اختیار علاقمندان این حوزه قرار دهند.
رویدادها و نمایشگاه های علمی
موسسه آرمان ناب مدیریت (کسب ناب) با توجه به تجربه و سوابق خود در برگزاری رویدادها و نمایشگاه های علمی و با توجه به نیاز کسب و کارها اقدام به برگزاری رویدادها و نماشگاه های علمی می کند. نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات (MADEX2015) در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از سوابق درخشان کسب ناب می باشد.
فعالیت های مشاوره ای
با توجه به نیاز کسب و کارها به مشاوران حرفه ای کسب ناب سعی می کند با معرفی مشاوران حرفه ای به کسب و کارها نیاز مشاوره ای آنها را مرتفع سازد. مشاوره می تواند به تنهایی یا به صورت ترکیبی از مشاوره، آموزش و پژوهش صورت پذیرد.

<style>.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}</style><div class=”h_iframe-aparat_embed_frame”><span style=”display: block;padding-top: 57%”></span><iframe src=”https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/bzyE6/vt/frame” allowFullScreen=”true” webkitallowfullscreen=”true” mozallowfullscreen=”true”></iframe></div>