بسمه تعالی

دوره فشرده دیجیتال مارکتینگ

تاریخ برگزاری: پنجشنبه ۳۰ و جمعه ۳۱ خرداد ماه ۹۸ – هر دو روز از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۸:۳۰

جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

با ارائه گواهینامه مورد تایید ریاست جمهوری و گواهینامه بین المللی MPT اتریش

ورود فناوری های دیجیتال ابزارها و روش های بازاریابی و تبلیغات را متحول کرده و نیازمند آشنایی کسب  و کارها  با این تحول جدید است. هزینه ی پایین، قابلیت سنجش، منعطف بودن، خلاقیت و البته الزام  به داشتن تخصص و مهارت و نگاه هوشمندانه برخی از ویژگی هایبازاریابی دیجیتال (بازاریابی اینترنتی – بازاریابی آنلاین) است. بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، تبلیغات در گوگل، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، ویدیو مارکتینگ، برخی از ابزارهایی است که می تواند کسب کار ها را در فرایند بازاریابی دیجیتال توانمند سازد.

در این دوره بر آن هستیم تا طی دو روز سفری به دنیای دیجیتال مارکتینگ داشته باشیم. درابتدای دوره،  اصول و مبانی  بازاریابی دیجیتال و طراحی کمپین های دیجیتال ارائه می شود.  در ادامه نیز ۷ عنوان از مهم ترین و پرکاربردترین عناوین دیجیتال مارکتینگ در کارگاه های تخصصی ۲ ساعته ارائه می گردد.

 

 

این دوره توسط فارغ التحصیلان با تجربه دانشگاه صنعتی شریف طراحی و هدایت می شود. مدرسین این دوره از فارغ التحصیلان موفق دانشگاه صنعتی شریف، مدیران و اساتید باتجربه حوزه دیجیتال مارکتینگ هستند که در حوزه تخصصی خودشان به صورت عملی کار کرده و تجربیات ارزشمندی دارند. این اساتید در ارزشیابی های صورت گرفته شده طی برگزاری دوره های متعدد، ارزیابی مثبت داشته اند.

 

افتخار این را داشته ایم که تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از مدیران و علاقمندان به دیجیتال مارکتینگ در دوره های دیجیتال مارکتینگ گروه بازاریابی کسب ناب شرکت نمایند. جهت عضویت در گروه دیجیتال مارکتینگ می توانید بر لینک زیر کلیک فرمایید.

* گروه تخصصی دیجیتال مارکتنیگ*

 

تخفیفات:

  1. ثبت نام گروهی بیش از ۲ نفر مشمول ۱۰% تخفیف گروهی خواهد بود. کد تخفیف GRO10
  2. ثبت نام گروهی بیش از ۳ نفر مشمول ۲۰ % تخفیف گروهی خواهد بود. کد تخفیف GR020
  3. ثبت نام کنندگان گروهی بیش از ۳ نفر، امکان استقرار استند در محل دوره را هم خواهند داشت.
  4. دانشجویان با داشتن کارت دانشجویی معتبر از ۲۰% تخفیف برخوردار خواهند بود. کد تخفیف STU

 

 درصورت تمایل به ثبت نام از طریق فرم، لطفا فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نمایید.
دریافت فرم ثبت نام

 برگزاری هفتمین دوره دیجیتال مارکتینگ-اردیبهشت ۹۸